Macbook Teknik Servis

TEKONSER olarak önceliğimiz macbook  anakartların onarımı sağlayarak yeni anakart maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlamaktır. Onarılamaz durumdaki macbook anakartlar için değişim işlemi yapılmaktadır. Macbook anakart değişimi işlemleri birebir orijinal macbook anakartlar ile değiştirilmektedir. Macbook anakart durumlarına bağlı olarak 6 ay ile 12 ay arasında garanti vermekteyiz. Macbook anakart değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Tüm macbook cihazlarda macbook anakart tamiri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Macbook anakart tamir işlemleri ilgili cihazın şema ve board görüntüsü karşılaştırılması ile yapılmaktadır.

macbook anakart tamiri dene yanıl yöntemi ile tamir edilmemektedir.Macbook anakart tamiri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda antistatik özelliği bulunmaktadır.

Bu özellik macbook anakart onarımları sırasında elinizden veya onarım sırasında kullanılan cihaz üzerinden statik bir elektriğin anakarta sıçrayarak daha büyük sorunların oluşmaması açısından yüksek önem taşımaktadır.

Bu nedenle teknokta bilişim olarak macbook anakart tamirlerinde yüksek verim sağlayarak müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Macbook menteşe tamiri, macbook ekran kırılması vb sebeblerden macbook ekranında oluşan arızaları servisimizde kontrol ediyor ve değişimlerini sağlıyoruz. Macbook ekran değişimleri ve macbook ekran kasa değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Macbook ekran değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servisimizde macbook klavye, macbook pro klavye, macbook air klavye değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Macbook klavye değişimleri normal notebooklara göre daha zor ve uğraştırıcıdır. Normal cihazlarda üst kasa üzerinden değişim yapılırken macbooklarda klavye değişim işlemi cihazın komple sökülmesi ile gerçekleştirilmektedir. Macbook klavye değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servisimizde macbook batarya değişim işlemlerini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda orijinal ve muadil olarak gerçekleştirmekteyiz. Macbook batarya değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servisimizde macbook hoparlör değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Macbook hoparlör değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macbook ssd disk değişimi, cihazınızın performansını gözle görülür bir şekilde arttırmaktadır. her macbook cihaz üzerindeki ssd disk yuvası farklılık göstermektedir.
Bazı macbook modellerde ssd disk çeviri ile daha uygun maliyetlerde ssd disk değişimi mümkün olabilmektedir. Genel olarak aşağıdaki modellerde ssd disk değişimi yapılmaktadır.

  • Macbook SSD değişimi
  • Macbook Pro SSD değişimi
  • Macbook Air SSD değişimi
  • IMAC SSD değişimi

Macbook ssd disk değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

işlemi anakartın modeline ve anakart üzerinde hali hazırda çalışan ram ‘e göre değişiklik göstermektedir. Bazı macbook modeller ram seçtiği için piyasada bulunan standart modellerde çalışmama ihtimali oluşacaktır. Bu nedenle macbook uyumlu ram takılması gerekmektedir.

Macbook ram uyumluluğu ve macbook ram yükseltme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macbook adaptör kablo değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Orijinal şarj cihazı fiyatları yüksek olmasından kaynaklı magsafe adaptör kablo değişim işlemleri daha uygun maliyetlerde gerçekleştirmekteyiz.

Macbook adaptör kablo değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKONSER olarak macbook tamiri , macbook pro tamiri, macbook air tamiri ve imac tamiri, imac upgrade işlemleri  bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Macbook anakart tamiri konusunda deneyimli uzman ekibimiz tarafından  cihaza ait anakartın şeması üzerinden devre takibi ve devre analizi yapılarak macbook anakart onarımları gerçekleştirilir. Macbook anakart tamirlerinde ve diğer tüm işlemlerde garanti kapsamında yapılır. Kullanılan tüm parçalar orijinal ürünlerdir.

Macbook teknik servisi olarak önceliğimiz  müşteri memnuniyetidir. Macbook tamiri servis hizmetimiz 3 aşamada gerçekleşmektedir.

  • Ücretsiz arıza tespiti
  • Arıza ile ilgili müşteri bilgilendirilmesi
  • Müşteri onayı sonrası onarım işlemlerine başlanması.

Hiçbir elektronik cihaz dene yanıl yöntemi ile tamir edilmemektedir.Macbook anakart tamiri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda antistatik özelliği bulunmaktadır.

Bu özellik macbook anakart onarımları sırasında elinizden veya onarım sırasında kullanılan cihaz üzerinden statik bir elektriğin anakarta sıçrayarak daha büyük sorunların oluşmaması açısından yüksek önem taşımaktadır.

Bu nedenle TEKONSER olarak macbook anakart tamirlerinde yüksek verim sağlayarak müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmesini sağlıyoruz.


error: Content is protected !!
Call Now ButtonHemen Ara