iMac Teknik Servis

İmac cihazlarınızın ekran değişimlerini sağlamaktayız. Model değişikliği nedeni ile imac ekran değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İmac cihazlarınızın anakart onarım ve imac anakart değişim işlemlerinizi imac sağlamaktayız. imac anakart tamiri ve imac anakart değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İmac cihazlarınızın ekran değişimlerini sağlamaktayız. Model değişikliği nedeni ile imac ekran değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servisimizde İmac hoparlör değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. iMac hoparlör değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKONSER olarak imac cihazlarınızın disk değişimini yapmaktayız. imac disk değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

imac ram yükseltme işlemi cihazınızın modeline ve imac anakart üzerinde hali hazırda çalışan ram ‘e göre değişiklik göstermektedir.

Ram uyumluluğu ve imac ram yükseltme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

imac ekran kartı tamiri uzun süre kullanımlardan sıcaklık ve aşırı tozlanmadan kaynaklı imac ekran kartlarında arızalar meydana gelebilmektedir. imac ekran kartı arızası yani kartın üzerinde bulunan chipsetin arızalanmasıdır. imac ekran kartı arızaları vb arıza durumlarında reballing işlemi uygulanarak ve bga cihazı yardımı ile imac ekran kartı tamirinin yapılması mümkündür.

Olası imac ekran kartı arızaları aşağıdaki gibidir.

  • Beyaz ekran
  • Görüntüde çizgiler oluşması
  • Açılışta sinyal sesi
  • Reset sorunu vb.

TEKONSER olarak önceliğimiz, mevcut imac ekran kartınızın onarılması yönündedir. Bu nedenle imac cihazlarınızı sorunsuz kullanabilmeniz için imac fan bakımlarının periyodik olarak yapılması cihaz ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır. IMAC ekran kartı tamir ve imac ekran kartı değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İmac teknik servis olarak;  imac tamiri, imac bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. IMAC cihazlarda en çok karşılaşılan arızalardan biri  imac ekran kartı arızalarıdır. İmac tamiri kapsamında imac power kart tamiri, imac anakart tamiri ve imac ekran kartı tamiri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. imac fan bakım işleminin yapılmadığı durumlarda imac ekran kartı sorunlarına yol açabilmektedir.
IMAC teknik servisi olarak önceliğimiz  müşteri memnuniyetidir.


error: Content is protected !!
Call Now ButtonHemen Ara