Macbook Tamiri

Macbook Tamiri

Macbook Tamiri

TEKONSER olarak macbook tamiri , macbook pro tamiri, macbook air tamiri ve imac tamiri, imac upgrade işlemleri  bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Macbook anakart tamiri konusunda deneyimli uzman ekibimiz tarafından  cihaza ait anakartın şeması üzerinden devre takibi ve devre analizi yapılarak macbook anakart onarımları gerçekleştirilir. Macbook anakart tamirlerinde ve diğer tüm işlemlerde garanti kapsamında yapılır. Kullanılan tüm parçalar orijinal ürünlerdir.

Macbook teknik servisi olarak önceliğimiz  müşteri memnuniyetidir. Macbook tamiri servis hizmetimiz 3 aşamada gerçekleşmektedir.

  • Ücretsiz arıza tespiti
  • Arıza ile ilgili müşteri bilgilendirilmesi
  • Müşteri onayı sonrası onarım işlemlerine başlanması.

Hiçbir elektronik cihaz dene yanıl yöntemi ile tamir edilmemektedir.Macbook anakart tamiri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda antistatik özelliği bulunmaktadır.

Bu özellik macbook anakart onarımları sırasında elinizden veya onarım sırasında kullanılan cihaz üzerinden statik bir elektriğin anakarta sıçrayarak daha büyük sorunların oluşmaması açısından yüksek önem taşımaktadır.

Bu nedenle teknokta bilişim olarak macbook anakart tamirlerinde yüksek verim sağlayarak müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmesini sağlıyoruz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


error: Content is protected !!
Call Now ButtonHemen Ara